Blog Księdza Piotra

Miałem okazję być na wyjątkowym spotkaniu z Karolem i Olą, twórcami projektu podróżniczego „Busem przez Świat”. Zadałem im dosyć osobiste pytanie o to, czy podróże mogą pomóc w decyzji o zawarciu małżeństwa. 🙂 Dzięki za piękne świadectwo życia i wspólnej pasji!

Małżeństwo Państwa Lewandowskich dzięki swoim podróżniczym zainteresowaniom zaprosili wielu ciekawych ludzi do odbycia z nimi wyjątkowych podróży. Na blogu https://www.busemprzezswiat.pl/ mają prawdziwą skarbnicę poradników i tras na wyprawy małe i duże. Ba! To nie jest blog, ale prawdziwy portal dla globtrottera! Poza tym oferują książki napisane przez siebie będące swoistym pamiętnikiem z podróży. Sami piszą o sobie w następujący sposób:

Nazywamy się Karol i Ola Lewandowscy, mamy 29 lat (oboje rocznik ’89), jesteśmy blogerami podróżniczymi i od 8 lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie odwiedziliśmy już ponad 50 państw na 5 kontynentach, wydając dziennie średnio jedynie 8$.

Średnio spędzamy w podróży 6-8 miesięcy w ciągu roku, a blog i podróże stały się naszym sposobem na życie. Na blogu dzielimy się naszymi przygodami oraz poradami jak tanio podróżować. Wydaliśmy też 3 książki, które stały się bestsellerami i doczekały się wielokrotnych dodruków. Ale wszystko zaczęło się od busa…

Poniżej prezentuję małą relację, w 3:30 minucie można usłyszeć jak odpowiedzieli mi na jedno ważne pytanie:

I jeszcze kilka fotek: