Blog Księdza Piotra

Poproś o modlitwę lub zamów intencję Mszy świętej

Jeśli chciałbyś/chciałabyś, abym w intencji podanej przez Ciebie odprawił Mszę świętą to służę taką możliwością. Wielu czytelników zwracało się emailowo z taką prośbą. Udostępniam formularz do wpisania intencji. Zwyczajowe stypendium możesz przekazać na cele ewangelizacyjne. Po wysłaniu formularza przekażę link do płatności elektronicznych. Każdy zamawiający otrzyma skan potwierdzenia odprawienia Mszy świętej (przykład potwierdzenia). Zwykle Msze święte odprawiam w Parafii Rzymskokatolickiej pw. Świętej Rodziny w Lublinie czy podczas odwiedzin rodzinnej Parafii.
Chcę złożyć stypendium: darowiznę na cele ewangelizacyjne dla odprawiającego Mszę św. w wysokości:

(Link do płatności otrzymasz w emailu zwrotnym, w którym poinformuję o dniu odprawienia Mszy. Stypendium przeznaczam na cele ewangelizacyjne)

Zaznacz okienko poniżej:

Używając tego formularza zgadzasz się na przechowanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę zgodnie z naszą Polityką prywatności umieszczoną na dole strony w stopce. Zaznaczając to pole zgadzasz się na kontakt zwrotny w celu zrealizowania prośby o zamówienie Mszy św. oraz przesłanie szczegółów związanych z przekazaniem stypendium mszalnego (darowizny na cele ewangelizacyjne).


Jeśli chcesz mnie poprosić tylko o osobistą modlitwę wypełnij i wyślij poniższy formularz. Intencje do prywatnej modlitwy zanoszę do Boga podczas codziennej Liturgii Godzin lub Koronki do Bożego Miłosierdzia.Zaznacz okienko poniżej:

Używając tego formularza zgadzasz się na przechowanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę zgodnie z naszą Polityką prywatności umieszczoną na dole strony w stopce.