Blog Księdza Piotra

Poproś o modlitwę lub zamów intencję Mszy świętej

Jeśli chciałbyś/chciałabyś, abym w intencji podanej przez Ciebie odprawił Mszę świętą to służę taką możliwością. Wielu czytelników zwracało się emailowo z taką prośbą. Udostępniam więc formularz do wpisania intencji. Zwyczajowe stypendium możesz przekazać w całości na cele ewangelizacyjne. Msze święte odprawiam w Parafii Rzymskokatolickiej pw. Świętej Rodziny w Lublinie czy podczas odwiedzin rodzinnej Parafii.
(Link do płatności otrzymasz w emailu zwrotnym, w którym poinformuję o dniu odprawienia Mszy. Stypendium przeznaczam na cele ewangelizacyjne)

Zaznacz okienko poniżej:

Używając tego formularza zgadzasz się na przechowanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę zgodnie z naszą Polityką prywatności umieszczoną na dole strony w stopce. Zaznaczając to pole zgadzasz się na kontakt zwrotny w celu zrealizowania prośby o zamówienie Mszy św. oraz przesłanie szczegółów związanych z przekazaniem stypendium mszalnego (darowizny na cele ewangelizacyjne).


Jeśli chcesz mnie poprosić o osobistą modlitwę wypełnij i wyślij poniższy formularz. Intencje do prywatnej modlitwy zanoszę do Boga podczas codziennej Liturgii Godzin lub Koronki do Bożego Miłosierdzia.Zaznacz okienko poniżej:

Używając tego formularza zgadzasz się na przechowanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę zgodnie z naszą Polityką prywatności umieszczoną na dole strony w stopce.